Khadi

Přírodní kosmetika Khadi přináší harmonii pro tělo, mysl a duši.

Khadi receptury, se speciálními kombinacemi aktivních ingrediencí, jsou postaveny na principech nejstaršího medicinálního systému lidstva - ajurvédy.

Ajurvéda neboli věda o dlouhověkosti přináší krásu, zdraví a pocit pohody skrze harmonizaci do rovnováhy. Léčivé rostliny a éterické oleje, které jsou při tom v Khadi recepturách použity, jsou voleny tak, aby se synergicky doplňovaly a tím násobily účinek receptury. V každé naší rostlinné kompozici působí mocná síla celku všech ingrediencí.Khadi olejové elixíry pro pokožku a duši v sobě nesou autentickou ajurvédu, jsou na 100% rostlinné bázi a zároveň jsou certifikovány podle přísných mezinárodních standardů COSMOS AISBL pro bio a přírodní kosmetiku.

Khadi olejové elixíry Růže Láska, Shatavari Everyoung a Růžový lotos Krása spolu tvoří a jsou součástí série "Holy Body". Ta je synonymem pro holistickou, celistvou péči, zahrnující tělo i duši. Integrální součástí ajurvédy byla vždy i aromaterapie. Khadi péče o krásu v sobě nese pravý ajurvédský komplexní přístup. Khadi olejové elixíry pro pokožku a duši působí na pleť jako hudba na duši.

519
5201519520

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem