PLEŤOVÉ RITUÁLY

 

Přijďte si odpočinout a dopřát své pleti pocit blaha s organickou bio kosmetikou pleťového rituálu.

 

 

 

Pleťová terapie vyžaduje holistický přístup. Nejedná se pouze o vnější vzhled. Pokud toužíme po trvalém udržení ideálního stavu pleti, je potřeba se podívat, co se odehrává uvnitř a nalézt tělesnou i duševní rovnováhu.

Pleťové ošetření bude vedeno na míru podle vašeho stavu a typu pleti.

Pleťová terapie zahrnuje krom čištění pleti i kombinaci speciálních masážních technik a stimulaci akupresurních bodů, doprovázenou povzbuzujícími či uklidňujícími vůněmi přírodních olejů a dalších rostlinných složek. Pro pleťové ošetření a zábaly používám nejkvalitnější, čistě přírodní kosmetické produkty v bio kvalitě, vitamínové elixíry a séra, rostlinné oleje a balzámy. 

Po tomto obličejovém rituálu bude Vaše pokožka vyživená, rozzářená a hydratovaná. 

 

Postupně se eliminují nepříjemné příznaky jako akné, rozšířené a zanesené póry, červené žilky, suchá či mastná pleť a pigmentové skvrny. V neposlední řadě vrásky způsobené mimikou i postupným věkem. Jestliže se rozhodnete následně pokračovat i s domácí péčí, a to se správně zvolenými bio kosmetickými přípravky, budete plně schopni předcházet těmto projevům. Nezaleží na stavu a stáří vaší pokožky, vždy je možné udělat něco proto, abyste se cítili ve svém těle příjemně a při pohledu do zrcadla zažívali uspokojení. 

Vaše pleť zažije osvobozující zážitek, který povede ke zdravému a mladistvému vzhledu. 

 

Nabídka pleťových ritulálů

 

   SVĚŽÍ OBNOVA: 90 min 2.200,-  

Vydejte se na cestu absolutní obnovy a hloubkové hydratace pleti. Oživující rituál bude veden na míru podle vašeho stavu a typu pleti. Po našem obličejovém rituálu se budete cítit jako znovuzrozená a posílená. Čištění pleti spojené s relaxační masáží a akupresurou je zakončené vyživující hydratací. Výsledkem je hladká, rozzářená a hydratovaná pokožka.

 

VITAMÍNOVÝ BOOSTER: 90 min 2.500,- 

Projasňující komplex pro hydrataci vaší pleti, plný vitamínů a antioxidantů. Směs vitamínů je navržená dle potřeb vaší pleti. Podporuje pevnost a plnost pleti, harmonickou cestou ji navrací její přirozenou ochrannou bariéru a zdravý tón. Součástí ošetření je i diagnostika pleti, masáž hlavy, exfoliační čištění a výživa, omlazující masáž obličeje, krku a dekoltu, maska a stimulace akupresurních bodů.

 

ŽIVÉ OMLAZENÍ: 90 min 3.300-

Biodynamická, intenzivní a vysoce účinná péče s obsahem antioxidantů, vitamínů, peptidů a bioaktivních australských extraktů. Obnovuje zářivost pleti, hydratuje a díky cíleným ingrediencím pomáhá minimalizovat jemné linky a vrásky. Součástí ošetření je i diagnostika pleti, masáž hlavy, exfoliační čištění a výživa, omlazující masáž obličeje, krku a dekoltu, maska a stimulace akupresurních bodů.