PLEŤOVÉ RITUÁLY

 

Přijďte si zažít jedinečný pocit blaha při našich unikátních pleťových rituálech s organickou bio kosmetikou.

 

 

Pleťová terapie vyžaduje holistický přístup. Nejedná se pouze o vnější stránku. Pokud toužíme po celkovém a hlavně trvalém udržení ideálního stavu pleti, je třeba se podívat, co se odehrává uvnitř a nalézt tělesnou i duševní rovnováhu. Teprve poté bude moci kosmetická péče plně zafungovat. 

Postupně se eliminují nepříjemné příznaky jako akné, rozšířené a zanesené póry, červené žilky, suchá či mastná pleť a pigmentové skvrny. V neposlední řadě vrásky způsobené mimikou i postupným věkem. Jestliže se rozhodnete následně pokračovat i s domácí péčí, a to se správně zvolenými bio kosmetickými přípravky, budete plně schopni předcházet těmto projevům. Nezaleží na stavu a stáří vaší pokožky, vždy je možné udělat něco proto, abyste se cítili ve svém těle příjemně a při pohledu do zrcadla zažívali uspokojení. 

Pleťová terapie zahrnuje krom důkladného čištění pleti i kombinaci speciálních masážních technik a stimulaci akupresurních bodů, doprovázenou povzbuzujícími či uklidňujícími vůněmi přírodních olejů a dalších rostlinných složek. Terapie je ukončena hloubkovou hydratací pleti. 

Vaše pleť zažije osvobozující zážitek, který povede ke zdravému a mladistvému vzhledu. 

 

Nabídka pleťových ritulálů

   SVĚŽÍ OBNOVA: 60 min 1500,-  

Vydejte se na cestu absolutní obnovy a hloubkové hydratace pleti. Oživující rituál bude veden na míru podle vašeho stavu a typu pleti. Po našem obličejovém rituálu se budete cítit jako znovuzrozená a posílená. Hloubkové čištění spojené s relaxační masáží a akupresurou je zakončené vyživující hydratací. Výsledkem je hladká, rozzářená a hydratovaná pokožka.

 

VITAMÍNOVÝ BOOSTER:  60 min 1800, - 

Projasňující komplex pro hydrataci vaší pleti, plný vitamínů a antioxidantů. Směs vitamínů je navržená dle potřeb vaší pleti. Podporuje pevnost a plnost pleti, harmonickou cestou ji navrací její přirozenou ochrannou bariéru a zdravý tón. Součástí ošetření je i diagnostika pleti, masáž hlavy, exfoliační čištění a výživa, omlazující masáž obličeje, krku a dekoltu, maska a stimulace akupresurních bodů.

 

ŽIVÉ OMLAZENÍ:  60 min 1800,-

Biodynamická, intenzivní a vysoce účinná péče s obsahem antioxidantů, vitamínů, peptidů a bioaktivních australských extraktů. Obnovuje zářivost pleti, hydratuje a díky cíleným ingrediencím pomáhá minimalizovat jemné linky a vrásky. Součástí ošetření je i diagnostika pleti, masáž hlavy, exfoliační čištění a výživa, omlazující masáž obličeje, krku a dekoltu, maska a stimulace akupresurních bodů.

 

Možnost extra služby - SÍLA POHLEDU 15 min 550,-

Rituální omlazení a rozzáření nejjemnější pokožky vašeho očního okolí. Australské rostlinné směsi v kombinací s unikátní masážní technikou omladí, projasní a oživí váš pohled.