Celostní terapie

 

U celostní terapie se setkáte s léčivými vibracemi hudby, pleťovou péči v bio kvalitě, vedenou meditaci s vizualizací, práci se záměrem a jógovými techniky na míru sestavených podle potřeb klienta.

 

 

 

CELOSTNÍ TERAPIE

Terapie ve stavu theta

U celostní terapie probíhá harmonizace ve stavu theta. Jde o hluboký stav relaxace, do kterého Vás navedu tak, abyste se uvolnili až na úroveň své podstaty. Zaměříme se na limitované přesvědčení samých o sobě, bloky a traumata, které pocházejí z minulosti, a které vytvářejí stagnaci životní energie. Pokud to bude potřebné využijeme hypnoterapii. Budeme pracovat s vašimi tématy, které většinou na hlubší úrovni souvisí se sebeláskou, sebevědomím, hranicemi a pocitem vlastní hodnoty. To vše ovlivňuje také zdraví, spokojenost a hojnost v každé oblasti života.

Jógaterapie

Při celostní terapii používám jógové techniky jako pranayama (dechové techniky) a jóga nidra, kterými Vás uvedu do hlubšího stavu vědomí – theta. Díky těmto technikám se lépe uvolníte a zkoncentrujete.

Vedená meditace a práce se záměrem

Pokud se vám v životě opakují nepříjemné situace a nefunkční vzorce chování, díky vedené meditaci je možné změnit je na pozitivní. Meditujte s lehkostí, zatímco váš mozek uvedu do hlubšího stavu vědomí. Vedená meditace je součástí celostní terapie, při které se pracuje s vyprázdněním obsahu mysle, záměrem a vizualizační částí mozku. Během procesu dochází k přeprogramování omezených negativních přesvědčení a sebekritiky na pocit sebelásky, sebevědomí a vlastní hodnoty.

Pleťový rituál

Pro pleťové ošetření a zábaly používám nejkvalitnější, čistě přírodní kosmetické produkty v bio kvalitě,vitamínové elixíry a séra, bylinné tinktury, oleje a balzámy. Pleťové ošetření bude vedeno na míru podle vašeho stavu a typu pleti. 

Pleťová terapie vyžaduje holistický přístup. Nejedná se pouze o vnější vzhled. Pokud toužíme po trvalém udržení ideálního stavu pleti, je potřeba se podívat, co se odehrává uvnitř a nalézt tělesnou i duševní rovnováhu.Po tomto obličejovém rituálu bude Vaše pokožka vyživená, rozzářená a hydratovaná. Pleťová terapie zahrnuje kombinaci speciálních masážních technik a stimulaci akupresurních bodů, doprovázenou povzbuzujícími či uklidňujícími vůněmi přírodních olejů a dalších bioaktivních extraktů.                                                                                       

Problémy, se kterými se u pleti setkávám – alergie a přecitlivělost, aknózní pleť, suchá a ekzematická pokožka.                                                                         

Léčení vibracemi hudby a krystalů

Léčivá síla hudby a krystalů je velmi silný nástroj. Naše tělo se skládá ze 70 % vody. Vibrace zvuků a symetrické seskupení krystalů ovlivňují vibraci vody – jsou harmonické. Tělo navrátí do původního harmonického stavu zdraví. Zvuky gongů nebo tibetských mís také kopírují zvuky vesmíru. 

 

 

Ceník:

Konzultace – 1.500 kč 

Terapie a pleťový rituál / Svěží obnova , Vitamínový booster / – 2.200 kč , 90 min 

Terapie a pleťový rituál / Živé omlazení / – 3.300 kč , 90 min