Organyc

Produkty Organyc jsou báječné nejen pro vás, ale i pro přírodu.

Bavlna je jedním z nejúžasnějších darů přírody. Je to dokonalý přírodní absorbent: nasákne tekutiny až do dvacetinásobku své váhy. Je jemná, měkká, hebká, dokonale prodyšná, nebrání tak vaší pokožce dýchat. Její pH je kompatibilní s pH pokožky.

Bio bavlna je pěstována bez použití chemických postřiků a hnojiv. Sběr květů často probíhá ručně nebo šetrnějším způsobem a bez použití chemických látek na defoliaci rostlin. Výrobky splňují certifikaci EcoCert GreenLife, BIO ICEA a Soil Association. Produkty i jejich obaly jsou plně rozložitelné a kompostovatelné, tím zdravější i pro životní prostředí. Spodní část vložek a sáčky jsou vyrobeny z plně rozložitelných a kompostovatelných polymerů kukuřičného škrobu. Krabičky jsou z recyklovaného papíru.

Firma Corman, výrobce Organyc blízce spolupracuje a charitativně podporuje projekt Cotton Made in Africa v Zambii, který podporuje práva a posílení postavení žen ve společnosti, zdraví a hygienu, vzdělávání a ochranu životního prostředí. Ze svého zisku dlouhodobě podporuje charitativní projekty Crimson Movement a Heathy Child Healthy World.

 
59
205159205

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem