Mukti Organics

Australská bioaktivní pleťová a tělová kosmetika Mukti Organics ® zastává vedoucí postavení v segmentu ECO - LUXE a Bio certifikovaných značek. 

Zakladatelkou organické značky Mukti Organics je Mukti, průkopnice green beauty, několikanásobná nositelka ocenění za inovativní kosmetické receptury. Čerpá ze své profesní historie a zkušeností komplementární medicíny. Slovo Mukti pochází ze Sanskritu a znamená osvobodit se od strachu, nevědomosti a falešného poznání. V hindštině to znamená znovuzrození

Na bázi Aloe Vera s obsahem rostlinných a bylinných výtažku v té nejčistší formě, prolínajících se vitamínů, antioxidantů, minerálů a bioaktivních složek poskytují pleti vysoce efektivní výživu, hydrataci a regeneraci. Pleť navrací do její přirozené zdravé rovnováhy a harmonie - působí jako přírodní alternativa botoxu

Certifikovaná organická kosmetika v bio kvalitě je ručně vyráběná a balená v biophotonickém skle. Lehké textury sér, vitamínových elixíru, evokativní vůně a opravdu velká propustnost všech produktů do nejhlubších vrstev pokožky zajišťují ozdravný a omamný zážitek během péče o pleť. 

Od počátku si značka vede za cíl používat ty nejkvalitnější ingredience pro péči o pleť. Aloe Vera gel s obsahem 96% vody známy schopností proniknout do pokožky čtyřikrát rychleji, než voda pokožku zklidňuje a hydratuje v nejhlubších dermálních vrstvách. Dále jsou to směsi olejů a výtažky z bobulí, ořechů, kořenů, listů či semen australské původní flóry, které se naučily přizpůsobit se drsným australským klimatickým podmínkám, obsahují silný poměr antioxidantů, vitamínů, peptidů a dalších živin nezbytných pro výživu a regeneraci kožních buněk. Synergická kombinace všech bioaktivních složek působí na pleť multifunkčně, zvyšuje regeneraci buněk, zdraví pokožky a obnovuje vitalitu a mladistvost.

Mukti Organics zastává přístup udržitelných, etických a organických principů ve všech oblastech života. Ekologický způsob pěstování a sklizně používaných složek respektují a nenarušují integritu rostliny pro zachování její největší síly s viditelnými výsledky v působení na pleť. Certifikovaná organická kosmetika v bio kvalitě je balená v biophotonickém skle, neobsahuje syntetické látky, parabeny, SLS, ropné deriváty, ftaláty, alkohol, vodu a syntetické vůně. Je vhodná pro vegany a netestovaná na zvířatech.

Naším hlavním posláním je navracet lidi zpět k přírodě, vytvářet zdravý životní styl a krásu.

„Inspirovaná sílou přírody“

 
1150
2495111502495

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

   
 • 1 MUKTI ALLSKIN 2in1 01 Kód: 183
  MUKTI 2-IN-1 REGENERAČNÍ EXFOLIANT
  Momentálně nedostupné

  Bio regenerační exfoliant 2-in-1 s AHA pokožku do hloubky vyčistí a vyživí, pro intenzivní obnovu pleti 100 ml.
   


  1 150 Kč
  Značka: Mukti
 • product large image 7944eb7a637dad8aa51a5a6131de7c46 Kód: 180
  MUKTI HYDRATAČNÍ MLHA KVETOUCÍ RŮŽE
  Momentálně nedostupné

  Květové tonikum, jemná květová voda pro dočištění, hydrataci a tonizaci pokožku zklidní a do hloubky osvěží 100 ml.

   


  1 395 Kč
  Značka: Mukti
 • 1 MUKTI BAL BalancingCleanser 01 Kód: 171
  MUKTI ČISTÍCÍ PLEŤOVÝ GEL
  Momentálně nedostupné

  Bio čistící pleťový gel - Balancing šetrně pokožku odličuje, hloubkově čistí a zároveň upravuje produkci kožního mazu 200 ml.


  1 495 Kč
  Značka: Mukti
 •  
 • 1 MUKTI HYD Clensing 01 Kód: 174
  MUKTI HYDRATAČNÍ ČISTÍCÍ MLÉKO
  Momentálně nedostupné

  Bio hydratační čistící mléko s obsahem vitamínů pleť šetrně odličuje, čistí a zajišťuje dlouhotrvající hydrataci a svěžest 200 ml. 

   


  1 495 Kč
  Značka: Mukti
 • product large image b19792e888a47c6395575b65367b8ac0 Kód: 258
  MUKTI BOTANIQUE TĚLOVÉ A VLASOVÉ MLÉKO
  Momentálně nedostupné

  Botanique tělové mléko s jemnou pomarančovo vanilkovou vůní pro obnovu pokožky těla a vlasů zajistí okamžitou vlhkost bez mastných zbytků. Pokožku zanechává jemnou, svěží a pružnou 500 ml.

   

   


  1 550 Kč
  Značka: Mukti
 • 1 MUKTI HYD MarigoldCreme100g 01 Kód: 219
  MUKTI HYDRATAČNÍ KRÉM Z MĚSÍČKU LEKÁRSKÉHO
  Momentálně nedostupné

  Bio výživný hydratační krém z měsíčku lékařského vhodný na velmi suchou pokožku jako denní i noční krém 100 g.

   


  1 750 Kč
  Značka: Mukti
 •  
 • MUKTI VitalC 01 Kód: 240
  MUKTI VITAL C ELIXIR - VITAMIN BOOSTER
  Momentálně nedostupné

  Vital C Elixír s obsahem vitamínu C jako silný stimulátor kolagenu pokožku intenzivně vypíná a omlazuje.Suchou a povadlou pleť rozjasní a rozzáří, dodá rovnoměrný tón 30 ml. 

   


  2 495 Kč
  Značka: Mukti

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem