Mukti Organics, Strana 2

Australská bioaktivní pleťová a tělová kosmetika Mukti Organics ® zastává vedoucí postavení v segmentu ECO - LUXE a Bio certifikovaných značek. 

Zakladatelkou organické značky Mukti Organics je Mukti, průkopnice green beauty, několikanásobná nositelka ocenění za inovativní kosmetické receptury. Čerpá ze své profesní historie a zkušeností komplementární medicíny. Slovo Mukti pochází ze Sanskritu a znamená osvobodit se od strachu, nevědomosti a falešného poznání. V hindštině to znamená znovuzrození

Na bázi Aloe Vera s obsahem rostlinných a bylinných výtažku v té nejčistší formě, prolínajících se vitamínů, antioxidantů, minerálů a bioaktivních složek poskytují pleti vysoce efektivní výživu, hydrataci a regeneraci. Pleť navrací do její přirozené zdravé rovnováhy a harmonie - působí jako přírodní alternativa botoxu

Certifikovaná organická kosmetika v bio kvalitě je ručně vyráběná a balená v biophotonickém skle. Lehké textury sér, vitamínových elixíru, evokativní vůně a opravdu velká propustnost všech produktů do nejhlubších vrstev pokožky zajišťují ozdravný a omamný zážitek během péče o pleť. 

Od počátku si značka vede za cíl používat ty nejkvalitnější ingredience pro péči o pleť. Aloe Vera gel s obsahem 96% vody známy schopností proniknout do pokožky čtyřikrát rychleji, než voda pokožku zklidňuje a hydratuje v nejhlubších dermálních vrstvách. Dále jsou to směsi olejů a výtažky z bobulí, ořechů, kořenů, listů či semen australské původní flóry, které se naučily přizpůsobit se drsným australským klimatickým podmínkám, obsahují silný poměr antioxidantů, vitamínů, peptidů a dalších živin nezbytných pro výživu a regeneraci kožních buněk. Synergická kombinace všech bioaktivních složek působí na pleť multifunkčně, zvyšuje regeneraci buněk, zdraví pokožky a obnovuje vitalitu a mladistvost.

Mukti Organics zastává přístup udržitelných, etických a organických principů ve všech oblastech života. Ekologický způsob pěstování a sklizně používaných složek respektují a nenarušují integritu rostliny pro zachování její největší síly s viditelnými výsledky v působení na pleť. Certifikovaná organická kosmetika v bio kvalitě je balená v biophotonickém skle, neobsahuje syntetické látky, parabeny, SLS, ropné deriváty, ftaláty, alkohol, vodu a syntetické vůně. Je vhodná pro vegany a netestovaná na zvířatech.

Naším hlavním posláním je navracet lidi zpět k přírodě, vytvářet zdravý životní styl a krásu.

„Inspirovaná sílou přírody“

 
795
249517952495

Stránka 2 z 3 - 34 položek celkem

Další produkty

Stránka 2 z 3 - 34 položek celkem